Nasze sukcesy i osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

Ania F. z grupy KOTKÓW zajęła II miejsce w konkursie plastycznym "Godło Polski-MOJE GODŁO" organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Dąbrowie Górniczej.

Filip W., Michał W., Michał P., Szymon z grupy Motylków reprezentowali nasze przedszkole w XXI Miejskiej Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków zorganizowanej w Hali Widowiskowo – Sportowej
w Dąbrowie Górniczej
. Chłopcy wykazali się dużą zwinnością i szybkością uczestnicząc w 5 konkurencjach.

Otrzymali dyplom i upominki za udział w Olimpiadzie.

16 maja Antonina K. z grupy KOTKÓW reprezentowała nasze przedszkole w Miejskim Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Miejskiej Bibliotece w Dąbrowie Górniczej pod hasłem „Ruch to zdrowie-każdy przedszkolak Ci to powie”.

Antosia przepięknie zaprezentowała wiersz Juliana Tuwima pt.,,Skakanka". Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Nadia, Alicja, Patrycja, Agata, Oliwia J., Oliwia K.,  z grupy SŁONECZKA wystąpiły w XV Festiwalu Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków pod hasłem „Tańcowały dwa Michały...”, który odbył się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w pięknym układzie do piosenki "Mamma mia" przygotowanym przez nauczycielkę Magdalenę Lewkowską. Dzieci prezentowały  również przepiękne stroje uszyte przez nauczycielkę Celinę Nowak.

Eliza B. i Jakub R. z grupy KRASNOLUDKI otrzymali wyróżnienie w konkursie plastycznym „Przedszkolak sprawny, bezpieczny i zdrowy”.