Sówki

Audycja muzyczna

AUDYCJE MUZYCZNE (koszt 6zł)

05.10,    „Jesień gra saksofonem” , Wiosna gra saksofonem”- dzieci

poznają wszystkie saksofony oraz rozwiązują zagadkę czy to instrumenty dęte blaszane czy drewniane.

15.11,   „Mały patriota” - dzieci poznają polskie pieśni patriotyczne, utwory o charakterze marszowym.

07.12,   „Kolędy świata” - audycja przedstawia kolędy z takich krajów jak: Norwegia, Ukraina, Chorwacja, RPA.

11.01,   .„Nutka podróżuje po kontynentach” - muzyka kontynentów, jak ludzie podróżując po Afryce, Azji, Ameryce Południowej i Północnej, Australii i Europie poznawali obyczaje muzyczne.

15.02,   „Graj piękny Cyganie” – poznajmy muzykę cygańską.

14.03,     „Tańce polskie” - Zapoznanie dzieci z tańcami polskimi - krakowiak, kujawiak, mazur, polonez, oberek.

17.04,   „Rock’ n’ Roll’owy zawrót głowy” – świetnie się bawimy grając  i tańcząc w rytm muzyki, która zmieniła świat.

15.05,   “Muzyka Śląska” – poznajemy muzykę naszego regionu.

05.06,  „Współczesne style muzyczne” - Hip-hop, techno, dance, rock, soul,

alternative, RNB.